English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧

 

سایت نهاد مقام معظم رهبری سایت دفتر ریاست جمهوری
سایت نماینده ولی فقیه در استان سایت روابط عمومی دانشگاه

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 20
کل بازديدکنندگان : 212650
بازديدکنندگان آنلاين : 6


  چاپ        ارسال به دوست

پیشرفت برنامه ایراپن در ایران بالاتر از سطح انتظار است .

نماینده سازمان جهانی بهداشت گفت: ایران همکاری خوبی با سازمان بهداشت جهانی دارد و پیشرفت در اجرای آزمایشی ایراپن بالاتر از سطح انتظار است.

دکتر تسکین خان از آفریقای جنوبی نماینده سازمان جهانی بهداشت مستقر در ژنو در سفر خود به ایران و در گفت و گو با خبرنگار ما در نقده افزود: اولین بارم است که به کشور ایران سفر میکنم و خوشحال هستم که دولت اینجا توانسته پیشرفت خوبی را در زمینه اجرای طرح ایراپن به جا بگذارد.

وی گفت: قبلاً در کشورهای آفریقای جنوبی کار کرده ام که پیشرفت برنامه در جمهوری اسلامی ایران بسیار بالاتر از انتظار من است که دولت و مردم برای پیشبرد این اهداف مصمم هستند.

دکتر خان افزود: استقبال مردم آذربایجان غربی و ایران خیلی بیشتر از کشورهای دیگر است و همکاری مردم با دولت باعث میشود تا کارها بهتر و سهل تر پیش برود.

وی با تبریک به وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران گفت: اطلاع رسانی خوب وزارت بهداشت برای آگاهی دهی مناسب برای مردم باعث شده تا انگیزه بالایی برای مشارکت داشته باشند که از این رو به وزارت بهداشت ایران تبریک میگویم.

استان آذربایجان غربی دوشنبه 6 شهریور ماه 1396 میزبان سه نماینده سازمان جهانی بهداشت بود که در سفر خود به ایران و شهرستان نقده از خانه بهداشت مهماندار و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی میرآباد و مرکز خدمات شهری روستایی شهری 2 ، پایگاه و مرکز خدمات جامع سلامت سینا جهت ارزیابی نحوه عملکرد در خصوص ایراپن بازدید کردند.

منبع:روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان نقده

 


١١:٠١ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٤خروج